Kvalita zpracování


JEDINEČNÝ DESIGN

Originální, vtipné a nápadité zpracování Vašeho firemního trička je pro nás výzvou. Proto od nás neočekávejte, že Vám natiskneme Vaše firemní LOGO na tričko. Od nás získáte mnohem víc ,a to Grafické návrhy potisků, které jsou dílem předního českého grafika a designera Radka Leskovjana.


KVALITNÍ MATERIÁL

Firemní trička vyrábíme výhradně v České Republice. Jsou ušita ze 100% bavlny z gramáží 185g/m2 a díky perfektní technologii výroby nemění ani po několika letech nošení tvar ani barvu.


RUČNÍ SÍTOTISK

Pro každý potisk je ručně vyrobeno síto, které v rukou zkušených tiskařů proměňuje typicky česká trička UAX® v zajímavá módní díla. Tisk a výroba probíhá přímo v centrále firmy v Bernarticích nad Odrou. - Jak se tiskne potisk


KONTROLA KVALITY

Ještě než Vám předáme nová firemní trička, projdou důkladnou kontrolou. Díky aktivnímu a zodpovědnému přístupu k výrobě a kontrole zpracování získáváme stále vice spokojených klientů.


DÁRKOVÉ BALENÍ

Firemní trička od nás získáte zabalená do originálních krabiček, které jsou plně recyklovatelné.


KONZULTACE

Radek Leskovjan nestřílí obrázky od boku. Ještě než vezme tužku do ruky, bude se při pravidelných konzultacích zajímat o Vaši firmu, její vizi, poslání i kulturu. Teprve poté mohou vzniknou první série originálních grafických návrhů pro Vaše nová firemní trička.


design Radek Leskovjan


UAX na Facebooku!UAX na Twitteru!